14. Türkiye Eczacılık Kongresi

14. Türkiye Eczacılık Kongresi, 1-3 Kasım 2018 tarihlerinde Ankara'da "Meslektaşlarımıza, Hastalarımıza, Topluma Sözümüz Var!" teması ile gerçekleştirilmiştir. Kongre'ye Başkanımız Ecz. Okan Şahin, Veznedarımız Ecz. Adnan Erakın, Üyemiz Ecz. Didem Arslangilay ve Onur Kurulu Başkanımız Ecz. Sevil Ezer katılım sağladı.

Başkanımız Ecz. Okan Şahin 2 Kasım 2018 tarihinde Manisa Eczacı Odası Başkanı Devrim Bali ile beraber Lokman Hekim Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bülent Gümüşel,  Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gülbin Özçelikay, Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ş. Güniz Küçükgüzel, Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Özkay'ın konuşmacı olarak katıldığı "Eczacılıkta Çekirdek Eğitim Programı" konulu panelde Moderatörlük yaptı.

Başkanımız Ecz. Okan Şahin, 3 Kasım 2018 tarihinde Kayseri Eczacı Odası Başkanı Oğuzhan Ulutaş ile beraber, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı eski Başkanı ve İş Sağlığı ve Güvenliği eski Koordinatörü Prof. Dr. Kayıhan Pala, Adana Eczacı Odası Başkanı Ecz. Ersun Özkan, Mersin Eczacı Odası Başkanı Ecz. Özgün Sağır, Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan ve Tüketici Dernekleri Federasyonu Başkanı Aziz Koçal'ın konuşmacı olarak katıldığı "Şehir Hastaneleri" konulu panelde Moderatörlük yaptı.

Okunma Sayısı: 364